Pristatymas ir apmokėjimas

Savo klientams siūlome vieną greičiausių pristatymo terminų - prekes, esančias mūsų sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas. Savo produkciją Lietuvoje pristatome NEMOKAMAI! Taip pat prekes nemokamai pristatome Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje bei visoje Europoje.

Parduotuvėje prie visų prekių yra nurodyta šios prekės būklė sandėlyje. Prie esančių sandėlyje prekių (tokių prekių parduotuvėje yra 90%) yra prierašas Prekės likutis: Sandėlyje yra. Prie nesamų prekių, kurios tranzite į Lietuvos sandėlį, yra kitoks likučio prierašas: Prekės likutis: Atvyksta. Tikslią tokių prekių atvykimo datą galite taip pat pasiteirauti el. p. info@lovatiese.lt  arba nurodytais telefonais.

Užsakytas turimas prekes galima nemokamai atsiimti ir mūsų parduotuvėje Šiauliuose, Dvaro g. 49. 

Atsiskaitymas už prekes

- Grynieji pristatymo metu (C.O.D paslauga). Už užsakymą sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui (Venipak, DPD, Omniva) grynais arba bankine kortele

- Bankinis pavedimas (paprastasis)

- Atsiskaitymas banko kreditine kortele internetu (VISA/ MASTERCARD/ MAESTRO)

- Atsiskaitymas per PayPal kortele arba PayPal paskyrą

- Atsiskaitymas tiesiogiai Bank-Link per Jums patogų banką (skiltis Paysera)

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatome savo samdomu kurjeriu, dažniausiai per Omniva, Venipak, DPD arba LP Express kurjerių tarnybą.  Kurjeris prieš atvykdamas susisieks Jūsų nurodytu telefonu.

Esant kliento pageidavimams ir sumokėjus už prekes iš anksto, prekes galime pristatyti ir į pageidaujamą Venipak, Omniva arba LP Express atsiėmimo terminalą-paštomatą

Įmonių dėmesiui! Jeigu registruojatės ne kaip fizinis asmuo, o kaip įmonė, nepamirškite nurodyti savo įmonės pavadinimą bei įmonės kodą ir PVM (jei esate PVM mokėtojas) registracijos kodą.