Pristatymas ir apmokėjimas

Savo klientams siūlome vieną greičiausių pristatymo terminų - prekes, esančias mūsų sandėlyje, pristatome per 1-2 darbo dienas. Savo produkciją Lietuvoje pristatome NEMOKAMAI! Taip pat prekes nemokamai pristatome Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje bei visoje Europoje.

Parduotuvėje prie visų prekių yra nurodyta šios prekės būklė sandėlyje. Prie esančių sandėlyje prekių (tokių prekių parduotuvėje yra 90%) yra prierašas Prekės likutis: Sandėlyje yra. Prie nesamų prekių, kurios tranzite į Lietuvos sandėlį, yra kitoks likučio prierašas: Prekės likutis: Atvyksta. Tikslią tokių prekių atvykimo datą galite taip pat pasiteirauti el. p. info@lovatiese.lt  arba nurodytais telefonais.

Užsakytas turimas prekes galima nemokamai atsiimti ir mūsų parduotuvėje Šiauliuose, Dvaro g. 49. 

Atsiskaitymas už prekes

- Grynieji pristatymo metu (C.O.D paslauga). Už užsakymą sumokėsite prekes pristačiusiam kurjeriui (Venipak, DPD) grynais arba bankine kortele.

- Bankinis pavedimas (paprastasis)

- Atsiskaitymas banko kreditine kortele internetu (VISA/ MASTERCARD/ MAESTRO)

- Atsiskaitymas per PayPal kortele arba PayPal paskyrą

Prekes Jūsų nurodytu adresu pristatome savo samdomu kurjeriu, dažniausiai per LP Express, Venipak arba DPD kurjerių tarnybą.  Kurjeris prieš atvykdamas susisieks Jūsų nurodytu telefonu.

Esant kliento pageidavimams ir sumokėjus už prekes iš anksto, prekes galime pristatyti ir į pageidaujamą LP Express atsiėmimo terminalą. Terminalų vietų sąrašą galite rasti paspaudę čia. Norėdami prekę gauti į Jūsų pasirinktą terminalą, užsakymo pastabose informuokite mus apie tai, nurodydami pageidaujamą terminalą.

Įmonių dėmesiui! Jeigu registruojatės ne kaip fizinis asmuo, o kaip įmonė, nepamirškite nurodyti savo įmonės pavadinimą bei įmonės kodą ir PVM (jei esate PVM mokėtojas) registracijos kodą.